Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Mistrzostwa Pojedynków

  Ogłaszamy rozpoczęcie Kawernianego konkursu “Mistrzostwa Pojedynków“. Pojedynki to autorski system wymyślony przez Szaradę, w którym uczestnicy staczają walkę na pióra, ołówki i aparaty fotograficzne. Dla zwycięzców przewidujemy nagrody. Zapraszamy do wzięcia udziału już teraz!

Regulamin Mistrzostw
  • Mistrzostwa składają się z trzech konkurencji nie powiązanych ze sobą: literackiej, rysunkowej i fotograficznej. Każdy uczestnik może zapisać się – wedle uznania – do jednej, dwóch lub wszystkich na raz, jeśli czuje się na siłach.
  • Zależnie od ilości uczestników, konkurencje będą się składać z kilku etapów. Jeśli będzie niewielu chętnych, etapy będą trzy: faza grupowa, półfinały i finały. Jeśli zaś zgłosi się wielu Kawernian, wówczas zwiększy się faza finałowa.
  • Każda grupa otrzyma w każdym etapie 3 tematy do wyboru. Większością głosów zostanie wybrany jeden. I tak w każdej kategorii.
  • Jeśli chodzi o prace pojedynkowe na Mistrzostwach, obowiązują te same zasady, co w zwykłych pojedynkach, także zachęcam do przejrzenia Regulaminu Pojedynków raz jeszcze. Każdy etap w każdej kategorii będzie następował po sobie w odstępie kilkudniowym, po głosowaniu i okazaniu wyników.
  • Pierwszy nastąpi blok literacki, następnie rysunkowy i na koniec fotograficzny.
  • Przewidujemy 3 nagrody główne w postaci książkowej oraz specjalnego dyplomu, wykonanego przez Sekundantów. Nagrody pocieszenia dla 2 i 3 miejsca w każdej kategorii przybiorą formę dyplomów i drobnej niespodzianki.
  • Zwycięzcy zostaną wybrani przez społeczność Kawernian drogą ankietową.

Obecny skład Sekundantów:

Sekundanci Literaccy:
– Frija
– Toxynka
– Cero
– Sammael

Sekundanci Rysunkowi:
– Carla
– Bolokantak
– Ingvar
– Sorge

Sekundanci Fotograficzni:
– Carla
– Toxynka
– Sorge
– Sammael

Mistrzostwa rozpoczną się w momencie uformowania grup uczestników.

Więcej szczegółów na forum – dział “Na ubitej ziemi”.