Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Muzyka do filmu na podstawie książki Rafała Kosika

Muzyka do filmu

Pomysł to chyba nowy w polskim kinie, choć w Hollywood funkcjonuje od dawna – muzykę filmową komponuje jeden kompozytor, ale wariacje na temat głównego wątku opracowuje dodatkowo kilku niezależnych muzyków i/lub kilka zespołów. W przypadku Matrixa do współpracy zaproszono wiele gwiazd, między innymi Roba Zombie, Rammstein i Prodigy. W naszych raliach może być skromniej, ale to nie znaczy, że gorzej.

Prośba więc do wszystkich fanów serii FNiN oraz fanów muzyków o poradę. Gdyby udało się zrealizować ten pomysł, kto z polskich wykonawców waszym zdaniem byłby najlepszy, by stworzyć piosenkę do filmu Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa?

Oto, co można przeczytać na blogu Rafała Kosika. I jak? Chętni podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Tak? Zapraszamy tutaj, skomentujcie.

Muzyka do filmu

Pomysł to chyba nowy w polskim kinie, choć w Hollywood funkcjonuje od dawna – muzykę filmową komponuje jeden kompozytor, ale wariacje na temat głównego wątku opracowuje dodatkowo kilku niezależnych muzyków i/lub kilka zespołów. W przypadku Matrixa do współpracy zaproszono wiele gwiazd, między innymi Roba Zombie, Rammstein i Prodigy. W naszych raliach może być skromniej, ale to nie znaczy, że gorzej.

Prośba więc do wszystkich fanów serii FNiN oraz fanów muzyków o poradę. Gdyby udało się zrealizować ten pomysł, kto z polskich wykonawców waszym zdaniem byłby najlepszy, by stworzyć piosenkę do filmu Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa?