Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Nowa odsłona strony wydawnictwa Egmont Polska

NOWA STRONA KLUBU ŚWIATA KOMIKSU
wydawnictwa Egmont Polska – www.swiatkomiksu.pl!

Ruszyła nowa strona internetowa Klubu Świata Komiksu wydawnictwa Egmont Polska – www.swiatkomiksu.pl! Dynamiczna, multimedialna i uzupełniona o dodatkowe funkcjonalności, stanowi doskonałe źródło informacji i rozrywki.
Nie mogliśmy ignorować oczekiwań ponad 8 tysięcy fanów komiksu, którzy regularnie korzystali ze starej strony i komunikowali swoje prośby w mniej lub bardziej zawoalowany sposób. Strony komiksowe na serwisie korporacyjnym Egmontu, choć mieliśmy do nich duży sentyment, wymagały zmian. Postanowiliśmy stworzyć oddzielny serwis i nadać mu wygląd odzwierciedlający klimat komiksowego świata, operujący w większym stopniu planszami i stripami,  uporządkować zawarte w nim informacje i uczynić go bardziej intuicyjnym – mówi Magdalena Maćkowiak, Marketing Manager w wydawnictwie Egmont Polska.

Serwis Klubu Świata Komiksu otrzymał zupełnie nowy layout, którego stałe elementy graficzne tworzą najbardziej charakterystyczne postacie komiksowe z albumów wydawanych przez Egmont Polska. Znacząco też rozbudowano bazę okładek i plansz: link do GALERII obecny jest przy każdym komiksie.
Sporym ułatwieniem w szybkim zdobywaniu informacji są nowe opcje dostępu do katalogu – komiksy można wyszukiwać na  kilka sposobów (m.in. po seriach, autorach, czy tytułach: KATALOG/ WYSZUKIWANIE.
Nowością jest także bogata prezentacja wybranych serii komiksowych, dzięki rubryce POLECAMY.  Dodatkowo zawartość serwisu została wzbogacona o humorystyczne stripy i materiały multimedialne: STRIP TYGODNIA i MULTIMEDIA, w których znaleźć można, filmy, materiały dźwiękowe, e-kartki, tapety, wygaszacze ekranu.
Niebawem – dla partnerów i reklamodawców – uruchomiona zostanie możliwość zamieszczania bannerów. Z każdą nową aktualizacją serwis będzie uzupełniany o brakujące dane i materiały, tak, aby użytkownicy mogli korzystać z bogatego archiwum wydanych przez Egmont albumów i czasopism. Zapraszamy na www.swiatkomiksu.pl

Koordynatorem projektu jest Kamilla Skonieczna, Specjalista ds. e-marketingu, realizacją zajęli się: Ideo Sp. z o.o. oraz Kreska Sc.