Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Nowy konkurs graficzny Fabryki Słów

Wydawnictwo Fabryka Słów wespół z portalem Secretum organizują drugi już konkurs graficzny na okładkę jednej z fabrycznych książek. Tym razem jest to Kolory sztandarów Tomasza Kołodziejczaka. Zasada postępowania jest taka sama:

  • czytacie fragment wyżej wzmiankowanej powieści,
  • przygotowujecie czarno-białą okładkę (rozmiary 3500×2500 pikseli),
  • rejestrujecie się na portalu Sercretum,
  • wysyłacie plik poglądowy (rozszerzenie jpg, 800-1000 pikseli w podstawie) do 22 sierpnia na adres mailowy: lukasz.zak@secretum.pl,
  • Wasza praca bierze udział w głosowaniu.

Co więcej, organizatorzy przewidzieli także interesujące nagrody dla samych głosujących!

Oto i regulamin konkursu:

1. Konkurs jest dwuetapowy.

Pierwszy etap trwa od 1 sierpnia 2010 r. do 22 sierpnia 2010 r.
Drugi etap trwa od 23 sierpnia 2010 r. do 31 sierpnia 2010 r.

2. Pierwszy etap konkurs polega na nadesłaniu grafiki – ilustracji na drugą stronę książki  (nie okładki!) Tomasza Kołodziejczaka  “Kolory sztandarów”. Docelowa praca powinna  być czarno-biała, mieć rozdzielczość 3500×2500 pikseli, natomiast plik podglądowy w formacie JPG – tylko taki należy wysłać na konkurs – powinien mieć rozdzielczość ok. 800-1000 pikseli w podstawie.

3. Na stronie www.secretum.pl dostępny będzie tekst pierwszego rozdziału książki, na podstawie którego należy stworzyć grafikę.

4. Pliki poglądowe prosimy wysyłać na adres: lukasz.zak@secretum.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w tytule maila prosimy wpisać “Kolory sztandarów”, w treści prosimy podać Nick użytkownika Secretum.

5. W drugim etapie konkursu, na stronie www.fabryka.pl opublikowane zostaną wszystkie nadesłane prace, które poddane będą głosowaniu wszystkich zainteresowanych. Dla głosujących przewidujemy nagrody w postaci trzech zestawów książek Fabryki Słów (wygrać można następujące zestawy: Pustynna Włócznia, ks. I, ks.II;  Wielka księga potworów, t.1, t.2;  Zbieracz burz, t.1, t.2)

6. Z jednego adresu e-mail można oddać tylko jeden ważny głos, który weźmie udział w losowaniu nagród książkowych.

7. Nagrodą w konkursie jest wykorzystanie, nadesłanej przez zwycięzcę, grafiki w książce Tomasza Kołodziejczaka “Kolory sztandarów” wraz z informacją w stopce o autorze ilustracji.

8. Po rozwiązaniu konkursu Wydawnictwo kontaktuje się ze zwycięzcą za pomocą poczty elektronicznej.

Wydawnictwo zastrzega sobie możliwość odstąpienia od konkursu w dowolnym czasie, bez podania przyczyn.