Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Premiera “Enslaved”

Cenega, oficjalny partner firmy NAMCO BANDAI Partners w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech ogłasza, że już dziś, równocześnie z europejską premierą, do polskich sklepów trafi taktyczna gra akcji Enslaved: Odyssey to the West na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Taktyczna gra akcji, Enslaved koncentruje się na skomplikowanych relacjach pomiędzy dwiema głównymi postaciami i wymaga od graczy zastosowania mieszaniny walki, strategii i eksploracji środowiska. Dzięki wpływom największych talentów branży muzycznej i filmowej Enslaved łączy piękną grafikę i urzekającą muzykę z płynną animacją i wciągającą rozgrywką.

Za ponad 150 lat, świat przyszłości zmieni sie nie do poznania, wszystko co pozostało to ginąca ludzka populacja i bezlitosne roboty pozostałe po wojnach z dalekiej przeszłości. W Enslaved, gracze wcielą się w rolę Monkey, silnego brutalnego samotnika i jego sterowanej przez grę partnerki Trip, obytą z technologią ale niedoświadczoną ciężarami życia, młodą kobietę pochodzącą z pokojowej społeczności. Oboje zostali pojmani przez tajemniczy statek łowców niewolników, o którym krążą plotki, że porywa ludzi i zabiera ich na zachód, skąd nigdy nie wracają.

Podczas gdy oboje podjęli próbę ucieczki, Trip szybko zdała sobie sprawę, że Monkey wraz ze swoją surową siłą, jest jej jedyną nadzieją na przetrwanie niebezpiecznej drogi powrotnej. Włamała się do niewolniczej opaski Monkey i połączyła ich – jeśli ona zginie, on zginie. Teraz jej podróż stała się jego podróżą.

Gracz musi się upewnić, że Monkey i Trip współpracują, gdy przemierzają świat i przetrwać niebezpieczne, wrogie przeszkody które napotkają. Monkey zręcznie władający swoim sprawdzonym kosturem będzie atakował i bronił się przeciwko przeciwnikom, używając kombinacji ataków, bloków i kontr. Będzie także w stanie wykonać spektakularne ciosy kończące, pozwalające mu na rozprucie przeciwnika kawałek po kawałku, zabranie jego broni na własny użytek bądź zniszczenie jej jednym ciosem.

Po więcej informacji na temat Enslaved udaj się na stronę  www.namcobandaigames.eu