Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Sacred 2: Władca Smoków niebawem w Polsce!

Firma Cenega ma przyjemność ogłosić, że już tej jesieni odbędzie się polska premiera dodatku do gry Sacred 2: Fallen Angel, który nosić będzie tytuł Sacred 2: Władca Smoków dodatek do gry. Rozszerzenie pozwala na eksplorację nowych, dotychczas nieznanych graczom, miejsc, walkę ze stworzonymi specjalnie na potrzeby dodatku stworzeniami oraz wcielenie się w premiową klasę postaci.
Władca Smoków jest pierwszym dodatkiem do Sacred 2: Fallen Angel. Gracze będą mogli zgłębić się w pełen zombie krwawy las oraz kryształową krainę w której niepodzielnie rządzą lodowe szkielety. Najlepsi będą mogli stanąć do walki z bossami wśród których znajdzie się m.in. demon Ashibai. Dodatkową klasą postaci jest Smoczy Mag, którego można wybrać w kampanii zarówno po stronie Dobra, jak i Zła. Przed nowym bohaterem stoi szereg misji pobocznych, dlatego też został on wyposażony w czary ofensywne, opcję przyzywania ziejącego ogniem smoka oraz przemiany w jaszczuroluda.

 

Ostatnia z wymienionych właściwości pozwala magowi na prowadzenie bezpośredniej potyczki z wrogiem, podczas której śmiałek może korzystać z kombinacji składających się już nie z czterech, a pięciu rodzajów sztuk walki. W pozostałych przypadkach przydatne okazują się również czary defensywne, jak spowolnienie czy bariera ochronna. Poza postacią Smoczego Maga autorzy wzbogacili też produkt o dodatki dla pozostałych grywalnych bohaterów, przygotowując dla nich niemal nieograniczony wybór nowych przedmiotów. Prócz tego dodatek wnosi szereg poprawek w kwestiach technicznych (skróceniu uległ m.in. czas przemieszczania się bohatera pomiędzy lokacjami), dzięki czemu druga odsłona Sacred stała się jeszcze bardziej efektowna i przyjazna użytkownikowi.
Gra zostanie wydana w kinowej wersji(z polskimi napisami) językowej.