Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Spotkanie z Anną Brzezińską

Na swoim koncie Kawerna ma już szereg spotkań z pisarzami, na liście znajdują się: Michał Krzywicki, Dariusz Domagalski, Ewa Białołęcka, Kuba Ćwiek, Rafał Dębski oraz Marcin Przybyłek. Kolejnym kawerniano – bibliotecznym gościem będzie nie kto inny jak Anna Brzezińska, znana zapewne każdemu z opowiadań z Babcią Jagódką oraz serii o Twardokęsku. Pisarka jest też współwłaścicielką Agencji Wydawniczej RUNA, dzięki czemu odpowiedzialna jest za niejeden dobry debiut.

Zapraszamy Was zatem do Sopotu i Miejskiej  Biblioteki Publicznej na ulicy Obrońców Westerplatte 16. Już w poniedziałek 29 listopada, o godzinie 18.00 będziemy mogli razem porozmawiać z autorką Opowieści z Wilżyńskiej Doliny, o jej początkach, planach i zapatrywaniach na przyszłość.

Nie zapominajmy oczywiście o tych, bez których nic by się nie wydarzyło. Dziękujemy sklepowi internetowemu Amazonka.pl za sponsorowanie spotkania oraz Radiu Eska i Radiu Zet za wsparcie medialne. Nie zapomina o nas także portal Moje Miasto Trójmiasto. Główne dzięki należą się miastu Sopot i Bibliotece Miejskiej w Sopocie.