Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Spotkanie z Jakubem Ćwiekiem

Na koncie Kawerny jest już kilka ciekawych spotkań z autorami, a w planach mamy następne! Równie interesujące, a może nawet bardziej. Teraz jednak chcemy Was pokusić kilkoma niesamowitymi godzinami z samym Jakubem Ćwiekiem! Skusiliśmy go morzem, drinkami z palemką i sam jeden diabeł wie czym.

Jeśli chcecie o coś szanownego pana zapytać, posłuchać rozmowy, czy załapać się być może na autograf, to zapraszamy Was serdecznie wraz z Agencja Wydawniczą RUNA i Biblioteką Miejską do Sopotu 18 sierpnia 2010 roku. Dokładnie o godzinie 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Józefa Wybickiego na ul. Obrońców Westerplatte 16 otworzymy drzwi i upragniona chwila spotkania z kochanym autorem stanie się prawdą!

Oczywiście nic z tego nie stałoby się faktem, gdyby nie nasi współorganizatorzy! Pod medialne skrzydła przygarnęli imprezę Radio Eska oraz Portal Moje Miasto Trójmiasto. A dzięki współpracy z Miejską Biblioteką oraz miastem Sopot spotkanie w ogóle by nie zaistniało. Dlatego dziękujemy im bardzo za pomoc.

Pamiętajcie – 18.08 godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sopocie. Czekamy tam na Was.

Do grona patronów dołączył sklep internetowy AMAZONKA.PL – dziękujemy za wsparcie.