Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Spotkanie z Marcinem Przybyłkiem w Sopocie

Jesień już się rozgościła, pogoda zaczyna kaprysić, jest coraz zimniej. Zbliżają się idealne długie wieczory przy książce i kubku herbaty. Jednak zanim przymrozki dadzą nam się we znaki i zatęsknimy za latem, mamy dla Was coś, co z pewnością niejednego rozgrzeje – kolejne spotkanie autorskie! Tym razem naszą ofiar… gościem został Marcin Przybyłek!

Zapraszamy Was znów do Sopotu i Miejskiej  Biblioteki Publicznej. Już w niedzielę 24 października (o tak, tydzień po Coperniconie, nie damy Wam odetchnąć), o godzinie 16.00 będziemy mogli razem porozmawiać o cyklu wspomnianego autora, jego planach, zapatrywaniach na wysokie ceny krasnoludzkich napitków, czy co jeszcze przyjdzie Wam do głowy
.
Nie zapominajmy oczywiście o tych, bez których nic by się nie wydarzyło. Dziękujemy sklepowi internetowemu Amazonka.pl za sponsorowanie spotkania oraz Radiu Eska i Radiu Zet za wsparcie medialne. Niezapomina o nas także portal Moje Miasto Trójmiasto. Główne jak zwykle podziękowania należą się miastu Sopot i Bibliotece Miejskiej w Sopocie.

Przypominamy – 24 października, godz. 16.00, Biblioteka Miejska w Sopocie na ul. Obrońców Westerplatte 16. Bądźcie tam z nami.