Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Toy Story 3 na DVD i Blu-ray!

Twórcy przebojowych i przełomowych animacji ze studia Disney Pixar zapraszają ponownie do unikalnego świata zabawek. Toy Story 3 to wzruszajacy i rozbrajający zarazem film, w którym główne role po raz kolejny odgrywa odlotowy duet w postaci Szeryfa Chudego oraz Buzza Astrala. Występują w nim także inni znajomi – m.in. wyjątkowo bystra Jessie, oddany Mustang, zakompleksiony Rex, ustatkowani Pan i Pani Bulwa, madry pies Cienki, a także sympatyczna świnka Hamm. Przed nimi nowe przygody i nowi znajomi, a wśród nich Barbie, Ken, jeż z aktorskim zacięciem – Baron von Cicho i pachnący truskawkami Miś Tuliś.

W Toy Story 3 Andy stoi u progu dorosłości i właśnie wybiera się na studia. W związku z tym musi rozstać się ze swoimi zabawkami. Pozostaje z nim jedynie ukochany Szeryf Chudy, którego zabiera ze sobą do szkoły. W wyniku nieporozumienia pozostałe zabawki trafiają do przedszkola „Słoneczko”. Obecne w nim dzieciaki nie traktują nowych przybyszy z szacunkiem. – wręcz przeciwnie! Dlatego Buzz i Chudy, który w międzyczasie wyruszył na ratunek swoim towarzyszom, decydują się na opracowanie planu wielkiej ucieczki. Starzy przyjaciele decydują się na ryzykowną eskapadę, która nieoczekiwanie uzmysławia im, że zmiany jakie niesie w życiu czas, w tym dorastanie, są nieuniknione.

Zarówno na płytach DVD jak i Blu-ray znajdą się też dodatki do filmu, oto ich spis:

DVD:
Krótkometrażówka „Dzień i Noc
Komentarze reżysera Lee Unkricha i producenta Darli K. Anderson
Dziennik pokładowy Buzza: „Międzynarodowa stacja kosmiczna”
Ścieżki do Pixar: Montażyści
Historie ze studia: „Gdzie jest Gordon?”
Historie ze studia: Płatki śniadaniowe
Historie ze studia: „Łyso nam”
Zabawki! – odświeżanie starych i tworzenie nowych postaci
„Jest cała banda” – o ponownym spotkaniu wszystkich aktorów z serii „Toy Story”
Nowy świat zabawek – o nowej atrakcji w Disneyland Hong Kong

Blu-ray:

Krótkometrażówka „Dzień i Noc
Dziennik pokładowy Buzza: „Międzynarodowa stacja kosmiczna”
Zabawki! – odświeżanie starych i tworzenie nowych postaci

Dzięki dystrybutorowi, firmie CD Projekt, Toy Story 3 będziemy mogli nabyć na płytach DVD i Blu-ray już 22 października!