Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Upalny Konkurs z Fabrycznymi Koszulkami

Serwis Valkiria Network oraz Galeria Koszulek zapraszają Was na Upalny Konkurs z Fabrycznymi Koszulkami. Mają do rozdania trzy zestawy koszulek: Banita, Homo bimbrownikus oraz Ja, inkwizytor.
Podkreślę, że albo bardzo chcą się ich pozbyć, albo także ich zmorzył upał, bo konkurs jest niecodziennie prosty. Sami zobaczcie:

“Jako że upał daje się wszystkim we znaki, postanowiliśmy nie dręczyć Was pytaniami trudnymi, wymagającymi myślenia, czy też przeszukiwania przepastnych zasobów internetu. Więcej, stwierdziliśmy, że w takiej temperaturze nawet proste pytania mogą sprawić niektórym problem. Dlatego, ogłaszamy wszem i wobec, że pytań w Upalnym Konkursie z Fabrycznymi Koszulkami nie będzie. Precz z nimi!
Każdy, kto zarejestruje się (bądź już jest zarejestrowany) na Valkirii i przyśle na adres konkursy@valkiria.net swoje zgłoszenie do piątku 30.07.2010, do godziny 12:00 weźmie udział w losowaniu Fabrycznych Koszulek. W tytule maila prosimy podać hasło “FABRYCZNE KOSZULKI”, a w treści swoje dane adresowe i nick, pod jakim występujecie na Valkirii. Jeden uczestnik może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. Konkurs zostanie rozwiązany w piątek 30.07.2010. Oczywiście zwycięzca będzie mógł sobie wybrać rozmiar koszulek.”

Oto i koszulki do zdobycia: