Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Warhammer: Nowe figurki Elfów Wysokiego Rodu!

Games Workshop dodał dzisiaj do swojej oferty nowe figurki do armii Elfów Wysokiego Rodu!

Wymienione zostały jednostki:
Strażników Feniksa
Smoczych Książąt z Caledoru
Białych Lwów z Chrace
Ostatnia premiera tych wojowników miała miejsce w 2007roku!

Figurki są już w sprzedaży u polskich dystrybutorów firmy GW.

W rozwinięciu newsa znajdziecie opis oraz zdjęcia nowych figurek.

 

Straż Feniksa (ang. High Elf Phoenix Guard) jest nieubłagana i stanowcza. Odziani w zdobione zbroje i uzbrojeni w długie ceremonialne halabardy, dosłownie tętni z nich czysta moc pochodząca od elfiego boga Asuryana. Na polu bitwy znajdują się zawsze tam gdzie walka jest najbardziej zacięta.

Zestaw zawiera 10 Strażników Feniksa do sklejenia. W pudełku znajduje się dokładnie 60 części, są to: przeróżne ciała, głowy oraz wyposażenie, które pozwolą na złożenie indywidualnego wyglądu każdego z wojowników. Dodatkowo części pozwalają złożyć, Sztandarowego, Kapitana oraz Dobosza. Modele standardowe, 2cm wysokości.

 

 

Smoczy Książęta (ang. High Elf Dragon Princes of Calendor) są jednymi z najlepszych jeźdźców na świecie. Szarżują na wroga, mordując przeciwników mistrzowskimi uderzeniami lancy i miecza. Ich umiejętności pozwalają im zabić dwóch przeciwników jednym pchnięciem lancy, nabijając obydwu na czub broni.

Zestaw zawiera 5 Smoczych Książąt z Caledoru do sklejenia. W pudełku znajduje się dokładnie 94 części, są to: przeróżne ciała, głowy oraz wyposażenie, które pozwolą na złożenie indywidualnego wyglądu każdego z wojowników. Dodatkowo części pozwalają złożyć, Sztandarowego, Kapitana oraz Dobosza. Modele standardowe, 2,5x5cm.

 

Białe Lwy (ang. High Elf White Lions of Chrace) są elitarnym oddziałem elfickiego Króla Feniksa. Znani są z niezachwianej odwagi, są ekspertami wśród wojowników, walczących dużymi toporami obosiecznymi, są w stanie przetrwać najgroźniejsze ataki przed odwzajemnieniem szybkich, druzgoczących ciosów.

Zestaw zawiera 10 Białych Lwów z Chrace do sklejenia. W pudełku znajduje się dokładnie 52 części, są to: przeróżne ciała, głowy oraz wyposażenie, które pozwolą na złożenie indywidualnego wyglądu każdego z wojowników. Dodatkowo części pozwalają złożyć, Sztandarowego, Kapitana oraz Dobosza. Modele standardowe, 2cm wysokości.