Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna już niedługo w sklepach

Cenega, oficjalny dystrybutor firmy Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że już 19 listopada odbędzie się polska premiera gry Lord of the Rings: Aragorn’s Quest. Jest to jedna z pierwszych gier na PlayStation3 z pełnym wsparciem dla kontrolera Move, opartego na technologii rejestracji ruchu. Ta przeznaczona do rodzinnej zabawy gra akcji, oparta na trylogii Władca Pierścieni, pojawi się w sprzedaży na konsole PlayStation 3PlayStation 2 oraz PlayStationPortable.

We Władcy Pierścieni: Przygoda Aragorna, gracz przejmuje kontrolę nad legendarnym bohaterem Śródziemia i przeżywa jego najbardziej brawurowe bitwy z trylogii Władcy Pierścieni. Pełne akcji przygody prowadzone przy użyciu miecza, łuku, a także z wierzchowca zostały przygotowane tak, aby zapewnić rozrywkę graczom w każdym wieku. Posiadacze Lord of the Rings: Aragorn’s Quest w wersji na PlayStation 3 będą mogli także korzystać z zaawansowanego systemu kontroli ruchów gracza MOVE! Władca Pierścieni: Przygoda Aragorna umożliwi ponadto grę w trybie kooperacji dla 2 graczy. Pozwala to dzieciom, rodzinom i znajomym znaleźć się ramię w ramię w centrum wydarzeń jako Aragorn i Gandalf.

The Lord of the Rings: Aragorn’s Quest będzie wykorzystywał głosy aktorów Seana Astina (Rudy, The Goonies, Władca Pierścieni) oraz Johna Rhysa-Daviesa (Indiana Jones, Władca Pierścieni) jako Samwise’a Gamgee i Gimliego.  Gra zawiera także oryginalną muzykę, napisaną na potrzeby gry, jak i tą stworzoną przez kompozytora Howarda Shore do filmu Władcy Pierścieni.

Więcej informacji na stronie www.aragornsquest.com.