Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Archiwum

ZSzeF — patronat i konkurs na opowiadanie

Już słychać wycie wilków… Powoli otwierają się krypty… Kto wygra wojnę toczącą się od zarania dziejów?

 

Hordy zbierają się w Zamościu, by na tle renesansowego miasta wreszcie zakończyć swoją vendettę. Raz na zawsze. Po której stronie staniesz? Polem bitwy będzie teren II Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Partyzantów 68. Przewidywany czas starcia: 17—19 września 2010 roku. Nie spóźnij się…

…Inaczej ominie Cię ogólnopolski konwent fantastyki ZSzeF. w tym roku tematem przewodnim są Wampiry i Wilkołaki. Każdy konwentowicz przy akredytacji będzie miał okazję wybrać jedną ze stron konfliktu, a przez cały czas trwania konwentu będą odbywać się klimatyczne eventy w których zarówno lykantropowie jak i nieśmiertelni będą mogli zbierać specjalne punkty, co pomoże nam ostatecznie ustalić, która z tych mitycznych ras jest silniejsza. Naturalnie, przez cały czas trwania konwentu, będą odbywać się prelekcje, dyskusje, konkursy, koń-kursy, pokazy i spotkania autorskie, na chwilę obecną swoje przybycie potwierdzili: Jacek Komuda, Stefan Darda i Jakub Ćwiek. Na przybyłych czeka jeszcze wiele innych atrakcji, które obecnie pozostaną tajemnicą. Dodatkowo dla każdej osoby, która przybędzie na konwent w przebraniu otrzyma 50% zniżki na wejściówkę i będzie mogła wziąć udział w konkursie cosplay’owym. Prelegenci otrzymają 50% za jeden punkt programu, a 100% za dwa. Więcej informacji o naszym konwencie znajdziesz na stronie www.zszef.konwent.pl.

Przybądźcie tłumnie!

Informujemy, że ogłoszono konkurs na opowiadanie do informatora konwentowego na Zamojskie Spotkania z Fantastyką.

Zamieszczamy także regulamin konkursu i życzymy powodzenia jego uczestnikom!


Regulamin

1. Organizatorem konkursu jest Zamojski Klub Miłośników Fantastyki „Czerwony Smok” i Sekcja Literacka tegoż klubu.

2. Celem konkursu jest przyozdobienie informatora konwentowego twórczością własną uczestników konwentu.

3. Z powodu ograniczonego miejsca w informatorze konwentowym długość pracy nie powinna przekraczać 2 stron A4 czcionką Times New Roman 12. Tekst może być częścią większej pracy, jednak poza zgłoszonym tekstem reszta tej pracy nie będzie brana pod uwagę.

4. Tematyką pracy ma być szeroko pojęta fantastyka.

5. Prosimy o wysyłanie prac na adres e-mail p.a.medak@gmail.com

6. Oceny prac i wyłonienia zwycięzcy podejmie się Jury wyłonione z organizatorów Zamojskich Spotkań z Fantastyką i Sekcji Literackiej ZKMF „Czerwony Smok”.

7. Do wygrania koszulka konwentowa i nagrody książkowe. Odbiór nagrody na ZSzF 2010. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo dowolnego rozdysponowania nagród przez nadanie wyróżnień.

8. Termin składania prac do 1 września 2010 roku.

9. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo nieodpłatnego publikowania i edycji wysłanych utworów w informatorze konwentowym, funzinie klubowym oraz w prasie.

10. Uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni o wyniku konkursu po upływie terminu składania prac.

11. Autorzy przystępujący do konkursu wyrażają zgodę na publikowanie i przetwarzanie swoich danych osobowych w publikacjach i komunikatach dotyczących wyników.

12. Wraz z Pracą należy wysłać następujące informacje:
– Imię “Ksywkę” Nazwisko
– Miejsce zamieszkania
– Wiek

Powodzenia!
Życzą organizatorzy i ekipa Kawerny