Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Aktualności, Filmy

Ben Affleck powróci jako Batman! | Aktor wystąpi w sequelu Aquamana

Gwiazda nadchodzącego widowiska „Aquaman and the Lost Kingdom”, Jason Momoa, potwierdził, że Ben Affleck kolejny raz włoży kostium Mrocznego Rycerza. Na potrzeby filmu pojawi się z gościnnym występem.

Po tym, jak fani przyłapali Momoę i Afflecka na planie na terenie studia Warner Bros., Jason Momoa oficjalnie potwierdził na Instagramie, że Ben Affleck powróci do roli Batmana w „Aquaman and the Lost Kingdom”:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jason Momoa (@prideofgypsies)

Ben Affleck wcielił się w Mrocznego Rycerza w filmach „Batman v Superman” (2016), „Legion samobójców” (2016) oraz w „Liga sprawiedliwości” (2017). Aktor miał być również reżyserem i zarazem gwiazdą w „The Batman”. Jednak w styczniu 2019 roku zrezygnował z udziału w tym oraz przyszłych projektach z uniwersum DC Comics ze względów na stan zdrowia i problemy osobiste.

Niespodziewanie jednak w sierpniu 2020 r. ogłosił, że niespodziewanie okazało się jednak, że założy ponownie kostium Batmana na potrzeby „The Flash”, który wejdzie do kin 23 czerwca przyszłego roku. „Aquaman and the Lost Kingdom” będzie miał premierę trzy miesiące p wcześniej, 17 marca 2023 r.