Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

20th Century Fox o nadchodzących filmach

Kilka dni temu 20th Century Fox ogłosiło, że ta sama ekipa, która stoi za stworzeniem „Deadpoola”, zajmie się również jego sequelem. Podczas CinemaCon, który odbył się w zeszłym tygodniu, studio ujawniło niektóre informacje na temat swoich najbliższych produkcji.

Ryan Reynolds ponownie łączy siły z reżyserem Timem Millerem i twórcami scenariusza: Rhettem Reesem i Paulem Wernickiem. To było dosyć oczywiste. Jednakże „Deadpool 2” nie jest jedynym filmem, które studio ma w planach. Niestety, na temat niezatytułowanego jeszcze filmu o Wolverinie nie powiedziano zbyt dużo. Podczas konferencji pokazano natomiast nowy zwiastun do „X-Men: Apocalypse”. Uwaga na spoilery!

W zwiastunie tym ujawniono, że Quicksilver (Evan Peters) jest synem Magneto (Michael Fassbender). Pokazano również, że Mystique (Jennifer Lawrence) odgrywa znaczącą rolę w nowym filmie o X-Menach.

Fox nie wspomniał w ogóle o filmie Channinga Tatuma, „Gambit”. Miał on się pojawić w październiku, ale produkcja najwyraźniej została opóźniona.