Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

6 LiPCA 2012 – PREMIERA DVD Liga Sprawiedliwych: Zagłada

„Liga Sprawiedliwych: Zagłada”

Czas na prawdziwych bohaterów!

Batman jest gotowy na wiele, ale czy spodziewa się ZAGŁADY?
Od 6 lipca tylko na DVD!

„OD TEJ CHWILI NIKT Z WAS NIE JEST BEZPIECZNY.” (Batman)

Życie Supermana, Wonder Woman, Flasha, Green Lantern, Martian Manhuntera, Cyborga i Batmana zmienia się w jednej chwili, gdy wszyscy razem muszą stawić czoło łotrom, którzy przejęli tajny plan awaryjny na wypadek buntu Ligii Sprawiedliwych przygotowany przez Mrocznego Rycerza.
„Liga Sprawiedliwych: Zagłada” debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films 6 lipca!

O FILMIE
Liga Sprawiedliwych to grupa najwspanialszych superbohaterów i protektorów mieszkańców Ziemi. Lecz według Batmana są to jednocześnie najbardziej niebezpieczni ludzie na całej planecie. Świadomy  tego potencjalnego zagrożenia, przez długi czas opracowywał on swój supertajny plan awaryjny, na wypadek gdyby w Lidze doszło kiedyś do buntu. Plan ten został skradziony przez superłotrów. Na jego podstawie, dzięki zawartym w nim informacjom o słabych punktach superbohaterów, Vandal Savage – zdeprawowany, nieśmiertelny i najstarszy człowiek na świecie – uknuł intrygę umożliwiającą skuteczne wyeliminowanie członków Ligii. Przestraszony Bruce Wayne podejmuje kroki  mające na celu uratowanie przyjaciół. Liga Sprawiedliwych musi zmierzyć się ze swoimi alter ego.
Liga Sprawiedliwych: Zagłada (Justice League: Doom) to pełnometrażowy film animowany z 2012 roku w reżyserii Lauren Montgomery, należący do serii “DC Universe Animated Original Movies”. Jest to luźna adaptacja komiksowego cyklu JLA: Tower of Babel autorstwa Marka Waida.

CIEKAWOSTKI:
Batman został uznany za największego superbohatera wszech czasów przez magazyn SFX (magazyn o tematyce fantastycznej). Zabawki, gry o tematyce Batmana są jednym z najlepiej sprzedających się produktów  nawiązujących do superbohaterów na świecie.
WYDANIE DVD
Film „Liga Sprawiedliwych: Zagłada” pojawi się na DVD 6 lipca 2012 roku.                                                     

 

Wydanie DVD to film (74 minuty) w polskiej wersji językowej (lektor/napisy).

DODATKI SPECJALNE:
•    Superman vs. The Elite – zapowiedź kolejnego filmu animowanego DC Universe