Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Aaron Lazar dublerem Benedicta Cumberbatcha w Infintiy War

Jeżeli „Avengers: Infintiy War” skończy się nieco chaotycznie, to przynajmniej już wiemy dlaczego. Benedict Cumberbatch, który pojawi się tam w roli Doctora Strange, otrzymał dublera do początkowych ujęć. Nie wiemy, czy tyczy się to tylko jego, czy również pozostałych aktorów. Ale być może takie zagranie ma sens?

Produkcja obejmie prawie cały rok 2017. Bracia Russo chcą kręcić „Infintiy War” równocześnie z „Avengers 4”. Ma się pojawić 67 bohaterów…to naprawdę spore wyzwanie. A wielu aktorów może nie być jeszcze gotowych, skoro produkcja niebawem startuje. Jednym z nich jest właśnie Benedict Cumberbatch, który aktualnie przebywa na planie dramatu „The Current War”, w którym występuje jako Thomas Edison. Jego harmonogram nieco nachodzi na „Avengers 3”. Dlatego Disney i Marvel byli zmuszeni powołać kogoś innego – Aarona Lazara.

Zdjęcia do „Infintiy War” rozpoczynają się w pierwszej połowie tego roku w Georgii. Widzowie nie zobaczą twarzy Lazara, ale oglądając film i widząc Doctora Strange stojącego tyłem, na pewno zorientujecie się, że to nie Cumberbatch. Z kolei Lazara możecie kojarzyć z „Les Miserables” czy „The Last Ship”.

Wśród obsady póki co znajdują się: Josh Brolin (Thanos), Chris Hemsworth (Thor), Sebastian Stan (Bucky/Winter Soldier), Scarlett Johansson (Natasha Romanoff/Black Widow), Jeremy Renner (Clint Barton/Hawkeye), Chris Evans (Captain America/Steve Rogers), Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff/Scarlet Witch), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Paul Rudd (Scott Lang/Ant-Man), Paul Bettany (Vision), Chadwick Boseman (T’Challa/Black Panther), Mark Ruffalo (Bruce Banner/Hulk) i Robert Downey Jr. (Tony Stark/Iron Man). Strażników zagrają oczywiście Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista i pojawi się nawet Karen Gillan jako Nebula. Nie zabraknie Vina Diesela i Bradleya Coopera udzielających głosu Grootowi i Rocket Raccoonowi.