Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Adaptacją Reborn Millara zajmą się Sandra Bullock i Chris McKay

Netflix nawiązał współpracę z Sandrą Bullock (“Bird Box”) przy kolejnym projekcie. Bullock wspólnie z Chrisem McKay’em zajmie się rozwojem projektu ekranizacji komiksu “Reborn”. Ekranizacja “Reborn” jest jednym z elementów umowy Netflixa z firmą Marka Millara – Millarworld.

W “Reborn” śledzimy historię 80-letniej Bonnie Black, która umiera w szpitalu na Manhattanie, a następnie odradza się w pozaziemskiej krainie Adystria. Adystria to magiczny świat pełen smoków i potworów, w którym toczy się nieustanna wojna dobra ze złem. Bonnie spotyka w nim swoich najbliższych i przyjaciół, którzy oczekiwali jej przybycia. Niestety nie znajduje wśród nich swojego męża, który zmarł przed nią. Wyrusza na jego poszukiwania razem ze swoim ojcem, uzbrojona w miecz i zdeterminowana, by odnaleźć ukochanego w obcym świecie.

Serwis Deadline podaje, że Sandra Bullock choć zajmuje stanowisko producentki projektu, nie wyklucza możliwości zagrania w nim. Funkcję producentów “Reborn” pełnią również Roy Lee i Miri Yoon, a Chris McKay zajmie się reżyserią.