Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

After Earth – pierwszy zwiastun!

Dostępny jest pierwszy zwiastun efektownej produkcji science fiction pt. “After Earth” z Willem Smith i jego synem Jadenem w rolach głównych. Za reżyserię odpowiada M. Night Shyamalan, który tworzy widowisko na podstawie scenariusza Stephena Gaghana (“Syriana”, “Traffic”).

Tysiąc lat po kataklizmie, który zmusił ludzkość do ucieczki z Ziemi, Nova Prime stała się dla ludzi nowym domem. Słynny generał Cypher Raige (Will Smith) wraca do domu z długiej misji i jest gotowy by być ojcem dla swojego 13-letniego syna Kitaia (Jaden Smith). Kiedy asteroidy uszkadzają statek Cyphera i Kitaia, są zmuszeni lądować awaryjnie na Ziemi, nieznanej im i niebezpiecznej. Ojciec jest ciężko ranny więc na chłopca spada zadanie odnalezienia latarni, która pozwoli im dać sygnał i wrócić do domu. Całe życie Kitai chciał być żołnierzem tak jak jego ojciec, teraz wreszcie ma taką okazję.

Poza Gaghanem, scenariusz współtworzył Gary Whitta (“Księga Ocalenia”). Jest to pierwszy film reżyserowany przez Shymalana, który nie jest tworzony na podstawie jego scenariusza.W obsadzie są również Zoe Kravitz, Sophie Okonedo i Isabelle Fuhrman. Premiera w USA zaplanowana jest na 7 czerwca 2013 roku.

Original Video– More videos at TinyPic