Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Agents of S.H.I.E.L.D. – teaser nowego sezonu

Czas pożegnać się ze Skye i przywitać z Daisy Johnson. „Agents of SHIELD” powracają z trzecim sezonem już tej jesieni, a Chloe Bennet jest bardzo zadowolona ze swojej roli jako jedna z rasy znanej jako Inhumans.

W sieci pojawił się zwiastun trzeciego sezonu, który pokazuje, czego mniej więcej możemy się spodziewać po nowych odcinkach. A fani, którzy mieli nadzieję na ujrzenie większej ilości nadludzkich mocy na pewno są zadowoleni widząc, że Daisy doskonale panuje nad swoimi zdolnościami i nie boi się ich używać!

Choć minęło wiele miesięcy, drużyna wciąż nie poradziła sobie po walce z Jiaying i jej armią. Coulson próbuje składać organizację do kupy i jednocześnie pogodzić się ze stratą ręki, Melinda wciąż jest na wakacjach z byłym mężem, Andrew, a Bobbi Morse stara się otrząsnąć po torturach. Fitz chce odnaleźć Simmons najbardziej na świecie, a ponadto wszyscy czekają na kolejne działania Hydry i Warda, który chce zniszczyć ich organizację. Jak wszyscy fani widzieli, kryształy Terringu nieźle namieszają i to przez nie sporo osób odblokuje niezrozumiałe dla siebie umiejętności. Utworzona zostaje nowa organizacja, która zacznie rywalizować z agentami T.A.R.C.Z.Y., a jej dowódcą będzie ktoś, kogo zagra Constance Zimmer.