Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Aktorska wersja Kubusia Puchatka?

Disney kontynuuje trend tworzenia filmów live-action, a kolejnym ich planem jest Kubuś Puchatek, a właściwie jego reboot, który dostał nową nazwę, „Christopher Robin”. Film będzie się skupiał na chłopcu z książek A. A. Milne, ale dorosłym. Projekt ma reżyserować Marc Forster, który właśnie podpisał umowę ze studiem. Być może znacie go dzięki „World War Z”. Widocznie twórca miał dość zombie, skoro przyszła kolej na Puchatka…

Historia skupia się na Robinie, dorosłej wersji chłopca z książek A.A. Milne, który dzielił się z czytelnikami swoimi przygodami ze zwierzętami ze Stumilowego Lasu. Robin wyrósł już z tej zabawnej wyobraźni, jaką posiadał jako mały chłopiec i teraz jest biznesmanem, który bardziej skupia się na pracy niż na swojej żonie i córce. Ostatnią rzeczą, jakiej teraz potrzebuje jest powrót Puchatka, który potrzebuje pomocy w odnalezieniu przyjaciół.

Disney podjął się tego projektu w związku z sukcesem odniesionym przez „Kopciuszka” czy „Czarownicę”. Już niebawem pojawi się także „Piękna i Bestia”, a w planach jest nowa wersja „Mulan”, a nawet „Króla Lwa”.

Scenariusz do filmu napisał Alex Ross Perry, a producentem jest Brigham Taylor. Nad projektem czuwa również Kristen Burr.