Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Aktorski Tarzan w planach Disneya?

W mediach pojawiła się pogłoska jakoby następnym filmem live-action Disneya miał być „Tarzan”. Podobno studio ma nawet kandydata do głównej roli, a jest nim… Ryan Reynolds!

Jak donosi serwis We Got This Covered, Disney przymierza się do realizacji kolejnej aktorskiej odsłony swojej animacji. Tym razem na celowniku znalazł się „Tarzan”.

Do tytułowej roli ma być upatrywany Ryan Reynolds, związany już z Disneyem po przejęciu 20th Century Fox, a co za tym idzie i postaci „Deadpoola”. Czy Disney rzeczywiście planuje obsadzić Reynoldsa w roli Tarzana? Pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie tych doniesień.

Oficjalny opis animowanego pierwowzoru z 1999 roku:

Daj się wciągnąć w wir przygody z Tarzanem oraz jego przyjaciółmi! Obejrzyj wspaniałą adaptację powieści Edgara Rice’a Burroughsa, uświetnioną muzyką supergwiazdy, Phila Collinsa.
Akcja tej niezwykłej opowieści rozpoczyna się w dżungli, gdzie rodzina goryli przygarnia osierocone niemowlę. Mimo że przywódca stada nie akceptuje małego Tarzana, jego partnerka, Kala, postanawia wychować malucha jak własne dziecko.