Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Alicia Vikander w nowych spotach Tomb Rider

 

Aktorka wciela się w postać Lary Croft w widowisku akcji „Tomb Rider”. Warner Bros. zaprezentował w sieci dwa nowe materiały wideo promujące produkcję. Światowa premiera dzisiaj, a do polskich kin film zawita 6 kwietnia. Wybieracie się zobaczyć nowe przygody Lary?

Oficjalny opis „Tomb Rider”:

Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?

Film powstał w oparciu o serię gier wideo, która zaczęła się pojawiać w 2013 roku. Ma przedstawiać młodą Larę Croft, która poszukuje swojego ojca. W głównej roli wystąpi Alicia Vikander, a na ekranie towarzyszyć jej będą Walton Goggins, Daniel Wu i Leo Ashizawa. Reżyserem jest Roar Uthaug, a scenariusz napisała Geneva Robertson-Dworet.