Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

American Assassin z oficjalną zapowiedzią

 

W sieci pojawił się zwiastun thrillera „American Assassin”. Reżyserią zajął się Michael Cuesta („Dexxter”, „Czysta krew”, „L.I.E.”), a w roli głównej występuje Dylan O’Brien („Więzień labiryntu”).

Oficjalny opis produkcji:

Mitch Rapp (Dylan O’Brien) stracił ukochaną w ataku terrorystycznym. Od tej chwili jego jedynym celem jest zemsta. Oficer szkoleniowy CIA Stan Hurley (Michael Keaton) wie, że taki człowiek to dla agencji skarb. Szczególnie jeśli uda się go wzbogacić o pewien szczególny zestaw umiejętności, który uczyni go maszyną do zadań specjalnych. Hurley potrafi tego dokonać. Zanim szkolenie dobiegnie końca Mitch będzie miał okazję wykazać się w akcji. Według danych wywiadu grupa terro­rystów planuje atak z użyciem ładunku atomowego. Wiele wskazuje na to, że jednym z nich jest dawny uczeń Hurleya. Kogoś takiego może wytropić i zneutralizować tylko ktoś taki jak Mitch Rapp.

W pozostałych rolach w filmie pojawią się m.in. Sanaa Lathan, Shiva Negar, Taylor Kitsch, David Suchet oraz Scott Adkins. Scenariusz „American Assassin” przygotowali Marshall Herskovitz oraz Edward Zwick. Światowa premiera już 8 września, a w polskich kinach film zadebiutuje 15 września.

american asa poster