Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

American Horror Story powróci z siódmym sezonem

Stacja FX ogłosiła oficjalnie, że kultowy serial grozy „American Horror Story” dostaje kolejny sezon. Za siódmą odsłonę odpowiadać będą ponownie Brad Falchuk i Ryan Murphy. Obecnie na ekranach gości sezon 6, zatytułowany „American Horror Story: Roanoke”.

Obecnie emitowany jest sezon szósty, który podobnie jak poprzednie odsłony, zbiera bardzo pozytywne recenzje, więc decyzja stacji nie powinna nikogo dziwić. Siódmy sezon „American Horror Story” zobaczymy na antenie FX w 2017 roku i pozostanie przy dotychczasowej formie serialu-antologii, opowiadającym zamknięta historię. Jak na razie nie pojawiły się oczywiście żadne informacje na temat fabuły 7 sezonu, jednak twórcy z pewnością mają jeszcze kilka mrocznych tajemnic w zanadrzu. Do tej pory wraz z „American Horror Story” widzowie odwiedzili szpital psychiatryczny, nawiedzony dom, sabat czarownic, upiorne wesołe miasteczko i owiany tajemnicą hotel Cortez.

John Landsgraf, szef stacji FX, w jednym z ostatnich wywiadów pochwalił twórców serialu – Falchuka i Murphy’ego, podkreślając, że stacja jest dumna z ich dotychczasowych osiągnięć. Do tej pory „American Horror Story” zdobył 15 nagród Emmy, a twórcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.