Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Andrew Garfield cieszy się, że nie będzie Niesamowitego Spider-Mana 3

Jak większość zapewne wie, Andrew Garfield zagrał Petera Parkera w obu “Niesamowitych Spider-manach”. Produkcje były tylko swego rodzaju “wypożyczeniem” postaci od Marvela, a kolejna część nie powstanie. Co ciekawe, Garfielda ten fakt nie zasmucił.

Aktor wypowiedział się niedawno na temat swoich nadchodzących filmów “Przełęcz Ocalonych” i “Milczenie Boga”, a dodatkowo wspomniał o fakcie, że niezbyt boli go, że nie pojawi się w “Niesamowitym Spider-Manie 3”, który oryginalnie miał zadebiutować w czerwcu tego roku:

Szczerze mówiąc, nie pracowałbym z Melem Gibsonem i Martinem Scorsese, gdybym zajął się “Spider-Manem 3”. Jestem niesamowicie wdzięczny, że będę mógł po prostu obejrzeć w tej roli fantastycznego Toma Hollanda. – podkreślił aktor.

“Niesamowity Spider-Man” był względnie udanym rebootem, ale tak naprawdę druga część dopiero naprowadziła postać na jej obecną ścieżkę, mimo tego, że nie okazała się hitem. “Spider-Man: Homecoming” zadebiutuje w przyszłym roku i czas pokaże, jakim okaże się widowiskiem.