Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Animacja Kubo And The Two Strings od twórców Koraliny już w 2016 roku

Możliwe, że nazwa LAIKA nic Wam nie mówi, jednak z pewnością doskonale znacie ich filmy. Stworzyli chociażby „Koralinę” czy „ParaNormana”, a ich najnowszy film – „Kubo And The Two Strings” – już w przyszłym roku ujrzy światło dzienne. Już jutro natomiast ma się pojawić pierwszy zwiastun produkcji.

W sieci pojawił się plakat promujący animację „Kubo And The Two Strings” Możecie go zobaczyć poniżej. A o czym będzie ten film?

Głównym bohaterem będzie mądry i dobroduszny Kobo (głosu udziela Art Parkinson). Wiedzie on oszczędne, spokojne życie, opowiadając fantastyczne historie ludziom w swojej nadmorskiej miejscowości.

Jego cicha egzystencja zostaje zakłócona, gdy przypadkowo przywołuje mitycznego ducha z przeszłości, który poruszy niebo i ziemię, aby dokonać swojej zemsty. Kubo łączy siły z Monkey (Charlize Theron) i Beetle (Matthew McConaughey), z którymi wyrusza w ekscytującą podróż, aby uratować swoją rodzinę i rozwiązać zagadkę jego zaginionego ojca, największego samuraja, jakiego kiedykolwiek świat widział.

Z pomocą samisenu – magicznego instrumentu – Kobo walczy z bogami i potworami, w tym z mściwym Moon Kingiem (Ralph Fiennes) i Złymi Siostrami (Rooney Mara). Musi odkryć sekret swojego dziedzictwa, zjednoczyć rodzinę i spełnić swoje heroiczne przeznaczenie.

Premiera „Kubo And The Two Strings” została zaplanowana na 19 sierpnia 2016 roku.

plakat kubo