Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ant-Man – spoilerowa wiadomość na temat fabuły i nowe spoty

Jeden z producentów, Kevin Feige, podzielił się z fanami intesującą informacją dotyczącą występu pewnej znanej z komiksów postaci w filmie „Ant-Man”. Zaprezentowano również nowe spoty.

Fani, którzy unikają spoilerów, poniżej mogą obejrzeć dwa najnowsze spoty promocyjne filmu.

Film „Ant-Man” będzie finałem tzw. 2 fazy Kinowego Uniwersum Marvela, gdzie zostanie nam przedstawiony nowy superbohater. Scott Lang (tytułowy Ant-Man), oszust i złodziej, wyposażony w kombinezon umożliwiający mu zmniejszanie się, pomaga swojemu mentorowi Hankowi Pymowi (Michael Douglas), zaplanować i wykonać skok, od którego zależą losy świata.

W DALSZEJ CZĘŚCI TEKSTU ZNAJDUJĄ SIĘ SPOILERY

Może nie jest to zbyt duży spoiler, to przynajmniej możemy być pewni tej informacji, ponieważ zdradził ją szef Marvela – Kevin Feige. Jako producent wypowiedział się na temat występu jednej z postaci. W filmie bowiem ma pojawić się Janet Van Dyne, czyli komiksowa Wasp. Jej postać ma otrzymać krótki występ w filmie. Będzie to niezwykle istotne dla zrozumnienia motywacji Hanka Pyma (Michael Douglas). Janet była jego żoną i pojawi się w retrospekcji, gdzie będizemy mogli ujrzeć odbicie jej oczu w kostiumie Hanka, nim ten utraci ją na zawsze:

„Zobaczymy Janet Van Dyne w akcji i urywek tego, co się z nią stało. Pomoże to nam zrozumieć, dlaczego Hank nie chce, aby jego córka poszła w ślady matki. To będzie też jeden z powodów, dla którego darzy on superbohaterów niechęcią.” – jak powiedział Kevin Feige o wystepie Wasp.

Córkę Hanka – Hope, gra Evangeline Lilly, a w sieci pojawiły się plotki, że mimo niechęci ojca, zostanie ona Wasp. Jednak tych rewelacji Feige nie potwierdził, ale też temu nie zaprzeczył:

„Hope jest na pewno gotowa, aby zostać superbohaterką, ale jej ojciec tego nie chce. Powody takiego stanu rzeczy są ujawnione i Hope – tak jak widzowie – też usłyszy o nich po raz pierwszy. Pod koniec filmu dzieją się jednak rzeczy, które sugerują, że może ona dostać swój własny kostium.”

W obsadzie filmu w roli głównej Człowieka-Mrówki wystąpi Paul Rudd („40 lat minęło”, „Wbrew regułom”, „Wpadka”), który pracował również nad scenariuszem widowiska. W produkcji zobaczymy również Evangeline Lilly znaną z trylogii „Hobbit” i serialu „Zagubieni”, Corey Stoll wcieli się w Darrena Cross’a aka Yellowjacket, natomiast Michael Douglas („Upadek”, „Wielki Liberace”, „Wall Street: Pieniądz nie śpi”) zagra Dr. Hanka Pym’a, mentora Ant-Mana. Dodatkowo w filmie pojawi się Hayley Atwell w roli Peggy Carter.

Światowa premiera widowiska „Ant-Man” zaplanowana jest na 17 lipca 2015 roku.