Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ant-man w 2014 roku?

Portal LatinoReview, powołując się na swoje źródła, informuje, że Marvel chce zrealizować „Ant-Mana” z myślą o premierze w 2014 roku. Ci sami dziennikarze wcześniej potwierdzili informacje o „Guardians of the Galaxy”.

Informują, że Marvel planuje rozpocząć produkcję „Ant-Mana” w Londynie, gdy zakończą się zdjęcia do „Thor: The Dark World”, czyli wiosną lub latem 2013 roku. Edgar Wright, który na SDCC zaprezentował testowy klip „Ant-Mana” miałby wyreżyserować, lecz najpierw musi skończyć produkcję komedii science fiction „The World’s End”.

Wszystko wskazuje na to, że „Ant-Man” zostanie dodany do drugiej fazy uniwersum Marvela – byłby trzecim filmem studia, który miałby premierę w 2014 roku.

Przypomnijmy, że przed oficjalnym ogłoszeniem „Guardians of the Galaxy”, Latino Review wcześniej informowało, powołując się na swoje źródła, że ten film powstanie, zatem należy traktować ich informacje jako rzetelne. Studio Marvel zagroziło dziennikarzom Latino Review, że zniszczą ich w sądzie, jeśli nie wyjawią tożsamości swoich informatorów. Na tę chwilę nie wiadomo, jak ta sprawa się potoczyła.