Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Antlers – zwiastun nowego filmu Guillermo Del Toro

Guillermo Del Toro ma ostatnio pracowite lata. Niedawno wydał adaptację horroru „Upiorne opowieści po zmorku”, ale to nie wszystko, co w najbliższym czasie twórca ma do zaoferowania – w Sieci pojawił się właśnie zwiastun kolejnego obrazu, którego producentem jest Del Toro.

Film został oparty na podstawie opowiadania „The Quiet Boy” Nicka Antoscya, a wyreżyserował go Scott Cooper. Jak widać po pierwszym zwiastunie fabuła może być pełna napięć, klaustrofobicznego klimatu i mrocznych ujęć – akcja ponadto osadzona została w niewielkim miasteczku w Oregonie, skrywającym niejedną tajemnicę. Jednak te najstraszniejsze krążą wokół młodego ucznia, który pewnego dnia opowiada wychowawczyni i kolegom z klasy jak wygląda jego codzienne życie i relacje z rodziną, a te są – delikatnie mówiąc – niepokojące. Nauczycielka wraz z bratem, lokalnym szeryfem, postanawia więc bliżej przyjrzeć się chłopcu, ale to, co odkryje prześcignie ich najśmielsze koszmary…

Scenariusz napisali C. Henry Chaisson, Nick Antosca i Scott Cooper, a produkcją zajęli się del Toro, David S. Goyer i J. Miles Dale. Premiera przewidziana została jeszcze na ten rok.

W filmie występują m.in. Keri Russell, Jesse Plemons, Jeremy T. Thomas, JT Corbitt, Graham Greene, Scott Haze, Rory Cochrane i Amy Madigan.


Źródło: Movieclips Trailers/YouTube