Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Aquaman rozegra się po wydarzeniach z Ligii Sprawiedliwości

Jako, że filmy opierające się na komiksach zaczynają mocno odwzorowywać swoje pierwsze wcielenia, czasami łatwo można pogubić się w kolejności wydarzeń – a wszystkich intryguje, co nastąpi w kolejnej odsłonie danej produkcji. Jeśli chodzi o nadchodzącego „Aquamana”, zapowiedziano, że jego fabuła opowie o wydarzeniach rozgrywających się po „Lidze sprawiedliwości”.

Producent Charles Roven zdradził, że „Aquaman” w reżyserii Jamesa Wana rozegra się po „Lidze sprawiedliwości” i dodatkowo nawiązał do superbohaterskiej drużyny Zacka Snydera:

Aquaman będzie odnosił się do „Ligii Sprawiedliwości”. Wspomnimy o czymś, co sprawiło, że Aquaman stał się Aquamanem. James Wan wie co robi, a fabuła osadzona będzie w tym samym świecie, co „Człowiek ze Stali” i „Wonder Woman”. Mamy duże pole do manewru i tak naprawdę mogliśmy umiejscowić fabułę pomiędzy dowolnymi filmami z uniwersum – poza przerwą między „Ligą Sprawiedliwości” a „Batman v Superman”.

„Aquaman”, którego gwiazdą jest Jason Momoa, zadebiutuje 21 grudnia 2018, podczas gdy „Ligę Sprawiedliwości” zobaczymy już 17 listopada 2017.