Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Armie Hammer dołączy do obsady The Batman?

Pogłoski te pojawiły się przez baczną obserwację twitterowych kont osób powiązanych z kinowym uniwersum DC . Okazuje się bowiem, że do grona obserwujących Armiego Hammera dołączyli Joe Manganiello i Geoff Johns, którzy są zaangażowani w projekt „The Batman”.

Armie Hammer otarł się już o angaż w ekranizacji komiksu DC Comics. Miał wystąpić w roli samego Batmana w widowisku George’a Millera „Liga Sprawiedliwości”, które miało powstać niemal 10 lat temu. Jednak ten projekt nie został nigdy zrealizowany, upadł przez scenarzystów w Hollywood.

Manganiello wcieli się w „The Batman” w postać Deathstroke’a, a Geoff Johns to szef DC Films i współscenarzysta filmu w reżyserii Bena Afflecka. Obserwacje Twittera ekipy związanej z DC okazywały się przydatne, jeśli chodzi o castingi do ich produkcji. Choćby o angażu Manganiello, czy fakcie, że Rick Famuyiwa zajmie się reżyserią jednego z filmów DC („The Flash”).

Jak na razie nie wiadomo kogo miałby zagrać Armie Hammer, pozostaje więc wyczekiwac oficjalnych informacji od twórców.

Prace na planie nowego „Batmana” mają wystartować wiosną 2017 roku. Reżyserią zajmie się Ben Affleck, odtwórca głównej roli. Obok Afflecka i Manganiello w produkcji zobaczymy także Jeremy’ego Ironsa w roli Alfreda i J.K. Simmonsa jako komisarza Gordona.