Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Arnold Schwarzenegger o Terminator 6

Jakie były Wasze odczucia po obejrzeniu „Terminator Genisys”? Ogółem film nie wywołał zbyt wielkich emocji u widzów, nie mógł się też pochwalić gigantycznym zyskiem z box office. Miał być zapowiedzią zupełnie nowej serii, ale chyba nie udało mu się odnieść aż tak ogromnego sukcesu, na jaki liczyli producenci… Krytycy wyrazili swoje zdanie (niekoniecznie pozytywne), większość fanów była bardzo zawiedzona, a w USA film miał problemy, żeby zarobić chociaż 100 mln dolarów. Nic więc dziwnego, że kilka tygodni po premierze pojawiły się informacje, że przyszłość kolejnych filmów stoi pod wielkim znakiem zapytania. Jednak nowe, obiecujące informacje na temat kolejnej części nadeszły ze strony gwiazdy serii – Arnolda Schwarzeneggera.

W ostatnim wywiadzie sam Arnold Schwarzenegger zasugerował, że kolejna część ma szanse powstać. Sam aktor ma na to ogromne nadzieje, bo najwyraźniej uwielbia wcielać się w tego bohatera. Jesteśmy przekonani, że chętnie wcieliłby się w rolę Terminatora jeszcze nie raz! Potwierdza to z resztą jego odpowiedź na pytanie, czy powstanie „Terminator 6”:

Zdecydowanie na to czekam.

Oczywiście nikogo to nie dziwi, ale czy to nam cokolwiek daje? Raczej nie. Teoretycznie Paramount zapowiedziało premierę filmów „Terminator 6” i „Terminator 7” odpowiednio na 19 maja 2017 roku i 29 czerwca 2018. Jednak na chwile obecną plany te zawisły w powietrzu, Paramount nie podało żadnych konkretnych informacji dotyczących przyszłości Terminatora.