Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Arnold Schwarzenegger zostanie prezydentem USA

Gwiazda kina akcji i były gubernator stanu Kalifornia opublikował zdjęcie, przedstawiające jego nową kreację – prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki w „Kung Fury 2”.

Schwarzenegger zamieścił na Reddicie fotografię z planu dość specyficznego filmu, w którym właśnie występuje. Okazjonalnie zdradził, że odkąd zobaczył pierwszą część musiał spotkać się z twórcą, a teraz są w Monachium w trakcie zdjęć do drugiego epizodu. Aktor nie mógł wytrzymać i podzielił się tą informacją z fanami, czując dumę z tego, że kolejna zabawna wizja Sandberga się urzeczywistniła.

Finally filming Kung Fury 2 from movies

„Kung Fury 2” to kontynuacja krótkometrażowego filmu Davida Sandberga z 2015 roku. Obraz został stworzony dzięki zbiorkom i ma oddawać hołd filmom akcji z lat 80., w których wykorzystywano sztuki walki. Sandberg reżyseruje, występuje i napisał scenariusz produkcji.

W obsadzie filmu znaleźli się także Michael Fassbender (Colt Magnum), Alexandra Shipp (Rey Porter), Jormy Taccone (Adolf Hitler), Leopold Nisson (Hackerman), Eleni Young (Barbarianna), a głosu Hoffowi 9000 ma użyczyć David Hasselhoff.


Źródło: comicbook.com