Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ash vs. Evil Dead w 8 filmach?

Odtwórca głównej roli, Bruce Campbell, jest zachwycony produkcją. Przepowiada świetlaną przyszłość dla „Ash i martwe zło”, które ma szanse powrócić w aż 8 kolejnych filmach.

Aktor wypowiedział się następująco o „Ash vs. Evil Dead”: „To nie jest produkcja o lekarzach, policjantach czy innych pracownikach wymiaru sprawiedliwości. Seriale tego rodzaju wzbudzają we mnie mieszane, raczej negatywne odczucia. U nas nie zabraknie krwi i gore. Niedawno niemal oślepłem na planie. Musiałem wziąć bardzo długi prysznic, by w ogóle móc otworzyć oczy. Aż tak lała się krew.” – żartował Campbell.

Mimo, że jego gościnny występ w remakeu „Martwego zła” z 2013 roku nie jest związany z serialem, to aktor uważa, że Ash ma bardzo dobre zadatki na kinowe wersje swoich przygód. „Serial spowoduje, że będziemy musieli nakręcić kolejne kinowe filmy. Myślę, że nawet 8 produkcji. A z pewnością 4 część by się sprawdziła.” – zapowiedział aktor.

Sam Raimi, reżyser „Martwego zła” również nie widzi przeciwwskazań do powstania kontynuacji, jednakże pod warunkiem, że ponownie zobaczymy Campbella w roli Asha J. Williamsa.

Serial „Ash vs. Evil Dead” opowie historię Asha, który przez niemal 30 lat unikał odpowiedzialności, dojrzałości i koszmarów martwego zła. Jednakże zaraza kolejny raz zagrażająca ludzkości zmusi go do konfrontacji z demonami. Zarówno prawdziwymi, jak i metaforycznymi.

Pierwszy sezon jest zaplanowany na 10 odcinków po 30 minut każdy. Serial zadebiutuje w Halloween, 31 października.