Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Assassin’s Creed: Syndicate w realu – zobaczcie fanowski film ekipy parkourowców

Do premiery 9 odsłony popularnego cyklu Assassin’s Creed, reprezentującego gatunek sandboksowych gier akcji z widokiem TPP w historycznych realiach, zostało jeszcze kilka miesięcy. Jednakże fani mogą umilić sobie oczekiwanie oglądając niesamowity film przygotowany przez grupę parkourowców French FreeRun Family i Aleksandra Shevchenko.

Niesamowite ucieczki po dachach, akrobatyczne skoki i sceny walki rodem z gry Assassin’s Creed zostały zainscenizowane w bardzo profesjonalny i zapierający dech w piersiach sposób. Poniżej prezentujemy materiał wideo, który powstał przy udziale Ubisoft.

„Syndicate” to 9 pełnoprawna gra z serii Assassin’s Creed, zapoczątkowanej przez firmę Ubisoft w 2007 roku i zyskującej w kolejnych latach niebywały rozgłos i sławę. Kolejny raz będziemy mieć do czynienia z trzecioosobową grą akcji w otwartym, sandboksowym świecie, która opowiada o fikcyjnym konflikcie Asasynów i Templariuszy toczącym się w wiernie oddanych historycznych realiach. Motywem przewodnim w tym wydaniu „Assassin’s Creed” uczyniono rewolucję przemysłową oraz związane z nią konsekwencje społeczne – ucisk robotników, którzy tłumnie ściągają do stolicy imperium brytyjskiego w poszukiwaniu lepszej przyszłości, a kończących bez mała jako niewolnicy kapitalistów.

Premiera gry „Assassin’s Creed: Syndicate” jest zapowiedziana na listopad 2015 roku. Tym razem konflikt Templariuszy i Asasynów rozgrywać się będzie w wiktoriańskim Londynie i toczyć się wokół ucisku robotników. Pojawią się również nowi bohaterowie – bliźnięta Jacob i Evie Frye, między którymi można będzie przełączać się podczas rozgrywki. Tytuł powstał pod przewodnictwem studia Ubisoft Quebec. Alias: Assassin’s Creed: Victory.