Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Assassin’s Creed – zdjęcia promocyjne

20th Century Fox udostępniło w sieci nowe zdjęcia ze zbliżającej się filmowej adaptacji kultowej serii gier „Assassin’s Creed”. Zobaczcie jak prezentuje się Michael Fassbender jako Callum Lynch / Aguilar de Agarorobo.

Gwiazdą filmu jest Michael Fassbender, a obok niego zobaczymy również Marion Cotillard („Incepcja”, „Makbet”), Jeremy’ego Ironsa („Rodzina Borgiów”, „Lolita”, „Misja”) oraz Brendana Gleesona („Kalwaria”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I”).

Scenariuszem przygotował Adam Cooper, Bill Collage i Michael Lesslie. Reżyserem filmu jest Justin Kurzel („Makbet”).

Akcja filmu „Assassin’s Creed” będzie się toczyć na dwóch płaszczyznach czasowych. We współczesności Fassbender wcieli się w Calluma Lyncha – więźnia przebywającego w celi śmierci. Bohater stanie się pionkiem w niekończącym się konflikcie między Asasynami i Templariuszami. Drugi plan czasowy przeniesie nas do epoki hiszpańskiej inkwizycji, gdzie aktor wcieli się w Aguilara de Agarorobo – syna przywódcy Asasynów.

Światową premierę filmu „Assassin’s Creed” zaplanowano na 21 grudnia 2016 roku, a w polskich kinach film zobaczymy 6 stycznia 2017 roku.

assassin creed 4

 

assassin creed 5

 

assassin creed 6