Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Atomic Blonde 2 w planach Leitcha?

 

David Leitch ostatnio rozmawiał z portalem Cinema Blend, gdzie przyznał, że wraz z producentami chciałby zając się stworzeniem drugiej części „Atomic Blonde”. Wszystko jest jednak uzależnione od wyników finansowych wyświetlanej właśnie w kinach jedynki.

Dużo rozmawiamy na temat nakręcenia „Atomic Blonde 2”. Jestem pewien, że każdy z ekipy filmowej chciałby, by druga część powstała. Jednak najpierw musimy sprawdzić jak produkcja poradzi sobie w box office. Mocno trzymajcie kciuki, by publiczność polubiła na tyle bohaterkę Charlize Theron, żeby chcieć zobaczyć kontynuację jej przygód. Osobiście bardzo bym chciał się nim zająć! – zapowiedział reżyser.

Pierwsze prognozy przewidują, że „Atomic Blonde” na otwarciu na rynku rodzinnym zarobi około 20 mln $, co jest całkiem przyzwoitą kwotą, biorąc pod uwagę budżet w wysokości 30 mln $.

Oficjalny opis i zwiastun „Atomic Blonde” znajdziecie poniżej. Wybieracie się do kina? Tutaj możecie przeczytać naszą recenzję produkcji.

Berlin, czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.