Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Avengers – dwie sceny po napisach!

„Avengers” królują na świecie, zarabiając miliony dolarów. Widzowie widzieli tam jedną sceną po napisach, a teraz oficjalnie ogłoszono, że od 4 maja w USA będzie wyświetlana jeszcze jedna scenach na samym końcu!

Swego czasu pojawiła się informacja o tym, że obsada idzie na plan dokręcić jedną scenę. Wówczas jedni zaprzeczali, inni potwierdzali. Teraz wiemy, że ta scena będzie wyświetlana po wszystkich napisach końcowych. Jako że cały świat już ogląda, możemy spodziewać się, że będzie ona także w Polsce. Pierwsza dodatkowa scena pokazywana jest tuż po pierwszej części napisów.

Pierwsza scena jest spoilerowa, więc o niej nie piszemy. Druga natomiast ma charakter czysto humorystyczny. Zatem trzeba poczekać przynajmniej na tę pierwszą, która jest na pewno ciekawsza.

Nowa scena pokazuje nam grupę superbohaterów po bitwie. Nie pada w niej ani jedno słowo. Bohaterowie siedzą przy stole i jedzą posiłek.

„Avengers” po kolejnych dniach bicia rekordów mają już na koncie 260,5 mln dolarów. W ten weekend obraz ma premierę w USA oraz w dwóch największych rynkach – w Chinach i w Rosji. Z uwagi na napływ pozytywnych recenzji i oszałamiający efekt marketingu eksperci spekulują, że na debiucie w USA film zarobi ok. 200 mln dolarów. Oczekuje się, że do końca weekendu obraz będzie mieć razem już ok. 600 mln dolarów.

{youtube}QaQrHAtQp5E{/youtube}