Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Avengers już na DVD i Blu-ray

7 września do sklepów w całej Polsce na DVD i Blu-ray trafił największy hit roku pt. „Avengers” w reżyserii Jossa Whedona.

Fani będą mogli przenieść kinowy hit o superbohaterach na ekrany swoich domowych telewizorów i obejrzeć swoich idoli w 3D dzięki unikalnemu wydaniu Blu-ray 3D, oraz w 2D na wysokiej jakości płytach Blu-ray i DVD.

Kinowy przebój Marvela odniósł ogromny sukces, zajmując trzecie miejsce po Titanic i Avatar w historii najbardziej dochodowych filmów na srebrnym ekranie. Avengers bił rekordy nie tylko w USA – również w Polsce stał się najbardziej popularnym filmem o superbohaterach. W role znanych herosów z kultowego świata komiksów Marvela wcieliły się wielkie gwiazdy Hollywood: Robert Downey Jr. jako Iron Man, Chris Hemsworth jako Thor, Chris Evans jako Kapitan Ameryka, Jeremy Renner jako Hawkeye, Mark Ruffalo jako Hulk, Scarlett Johansson jako Czarna Wdowa, Clark Gregg jako Agent Phil Coulson, oraz Samuel L. Jackson jako Nick Fury.

okldkkadvd_1347103271
To wszystko oraz wciągająca fabuła pełna akcji, zapierające dech w piersiach efekty specjalne i epickość nagromadzona w jednym miejscu sprawią, że Avengers będzie przygodą filmową, które nie zapomnisz… Odwiedź uniwersum Marvela już dziś!!!

Film Avengers jest dostępny od 7 września na DVD w cenie 49,99 zł, na Blu-ray w cenie 99,99 zł i na Blu-ray 3D za 129,99 zł.
Książka z płytą DVD, 32 strony ze zdjęciami i informacjami o superbohaterach. Na płycie znajdują się również dodatki specjalne: Graficzna opowieść

{youtube}QaQrHAtQp5E{/youtube}

Avengers na BLU-RAY ™  Wydanie BLU-RAY™ przewidziane jest wersji 2 D oraz 3D.

Dodatki specjalne:1. Wydanie BLU-RAY 3D™2 płyty Combo PackPłyta 1 – film w technologii 3DPłyta 2Film oraz Dodatki specjalne- Marvel: przedmiot 47- Wpadki z planu- Sceny niewykorzystane i rozszerzone- Graficzna opowieść

Wydanie BLU-RAY™Wydanie 1 płytowe
Dodatki jak w BLU-RAY 3D™
Dodatki dostępne z polskimi napisami