Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Avengers: Koniec gry od razu na Disney+

Nie jest to bynajmniej bardzo zadziwiająca informacja, ponieważ Disney nie krył się, że regularnie będzie wzbogacał swą platformę kinowymi produkcjami. Z tym, że teraz wiadomo o tym, że „Avengers: Koniec gry” zostanie udostępniony w dniu jej premiery.

Jeszcze tylko kilka dni pozostało do uruchomienia telewizji strumieniowej koncernu Disneya, na którym dostępna będzie bogata oferta klasycznych i trochę starszych realizacji oraz ekskluzywnych treści produkowanych wyłącznie dla Disney+ („The Mandalorian”). Co więcej, wytwórnia zapowiedziała, że wszelkie nowości w odpowiednim czasie trafią na platformę – wówczas mowa była o tym, że „Kapitan Marvel” znajdzie się tam od razu, obecnie potwierdzono też to, że i „Avengers: Koniec gry” zagości w bibliotece w dniu premiery.

Avengers: Koniec gry

Początkowo mówiono, że megaprodukcja ukaże się tam najwcześniej w grudniu. Jak się okazuje fani planujący ponowny albo pierwszy seans realizacji będą mogli obejrzeć go nieco wcześniej.

W pierwszych dniach działania Disney+ dostępnych na niej będzie ponad siedem i pół tysiąca rozmaitych produkcji, w tym „Kapitan Marvel”, filmy Pixara, cała seria „Star Wars” (wyjąwszy na razie „Skywalker. Odrodzenie”) oraz wiele innych. Dynamiczny rozwój platformy ma z kolei zapewnić stałe wzbogacanie zasobów.

Premiera Disney + nastąpi 12 listopada.

Avengers: Koniec gry


Źródło: epicstream.com