Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Avengers rządzi na Rotten Tomatoes

Disney zapewne czuje się usatysfakcjonowany, ponieważ większość krytyków Rotten Tomatoes uznaje, że czwarta odsłona “Avengers” to bardzo dobre zwieńczenie dotychczasowych działań w Marvel Cinematic Universe.

W serwisie można znaleźć sto dziesięć recenzji “Avengers: Koniec gry”, wśród których 96% to opinie pozytywne. Opiniotwórcy podkreślają, że jedną z głównych zalet produkcji jest porcja emocjonalna, na którą żaden z zaprezentowanych wcześniej zwiastunów nie przygotował. Wiadomo też o pewnych powrotach i pożegnaniach…

Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.

Reżyserią obrazu zajęli się Anthony Russo i Joe Russo, z kolei za scenariusz odpowiadają Christopher Markus oraz Stephen McFeely.

W widowisku wystąpią m.in. Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Josh Brolin, Brie Larson, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Paul Rudd, Chadwick Boseman, Jeremy Renner, Don Cheadle, Sebastian Stan, Dave Bautista czy Tom Holland.