Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Babcia rządzi w nowym spocie Kosmicznego meczu 2!

W sieci pojawił się nowy teaser nadchodzącej kontynuacji „Kosmicznego meczu”. Spot zaprezentowano na okazji gali rozdania nagród MTV. Materiał zawiera kilka nowych scen, w tym sekwencję z Babcią, której sportowe umiejętności zawstydziłyby niejednego młodziaka!

„Kosmiczny Mecz: Nowa era” kolejny raz połączy na wielkim ekranie koszykówkę i Zwariowane Melodie. Tym razem LeBron James wraz z pomocą Animków będzie musiał wygrać mecz odbywający się w cyberprzestrzeni, by ocalić swojego syna.

Gwiazdami boiska w filmie będzie LeBron James wraz z kolegami z NBA, Damianem Lillardem, Anthony’m Davisem oraz Klay’emThompson’em. Ostatnio ogłoszono, że w produkcji pojawi się na pewno Michael Jordan, główny bohater poprzedniej części. W filmie pojawią się też Don Cheadle, Sonequa Martin-Green, Zendaya i Jeff Bergman. Reżyserię „Space Jam: A New Legacy” powierzono Justinowi Linowi i Malcolmowi D. Lee.

Premierę „Kosmiczny mecz: Nowa era” przewidziano na 16 lipca 2021 na HBO Max.

<blockquoteclass=”twitter-tweet”>

The way I droppedeverything to watchthis#SpaceJamANewLegacy TV Spot.. sodamnexcited for thismovie😅🥕🐰🏀pic.twitter.com/jsN96r6muM

— Cris Parker (@3CFilmReview) May 17, 2021