Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Batgirl | Tajemniczy post Michaela Keatona

Aktor zamieścił na swoim Instagramie post, w którym zapowiada swój powrót do roli Mrocznego Rycerza w „Batgirl” i „The Flash”.

Już od dawna wiadomo, że Michael Keaton kolejny raz założy kostium Batmana na potrzeby filmu „Batgirl” oraz „The Flash”. Produkcja tego drugiego już została zakończona, jednak wciąż trwają prace na planie widowiska o przygodach Barbary Gordon. Teraz aktor udostępnił na swoim Instagramie tajemnicze zdjęcie, na którym widzimy cień Batmana.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michael Keaton (@michaelkeatondouglas)

Film „Batgirl” będzie częścią DCEU i ukaże początki kariery Barbary Gordon jako Batgirl. W tej roli zobaczymy Leslie Grace, a postać jej filmowego ojca, Jima Gordona zagra J.K. Simmons. Jako Bruce Wayne/Batman pojawi się Michael Keaton, a rolę złoczyńcy Firefly odegra Brendan Fraser, a obok nich na ekranie pojawią się też Jacob Scipio, Rebecca Front i Corey Johnson.

Za reżyserię „Batgirl” odpowiada duet filmowców w składzie Adil El Arbi i Bilall Fallah. Filmowcy mają na swoim koncie m.in. „Bad Boys for Life”.

„Batgirl” zadebiutuje jeszcze w tym roku, jednak nie trafi do dystrybucji kinowej, ale pojawi się w ofercie HBO MAX. W Polsce ta platforma streamingowa będzie dostępna od 8 marca 2022 roku i zastąpi HBO GO.