Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Batman: zabójczy żart w nowej zapowiedzi

 

Warner Bros. zaprezentował w sieci kolejny zwiastun animacji dla dorosłych „Batman: The Killing Joke”. Fani Mrocznego Rycerza mają na co czekać. Produkcja zapowiada się naprawdę obiecująco, a w kinach zadebiutuje już 19 sierpnia!

W produkcji w reżyserii Bruce’a Timma głosu postaciom użyczają: Kevin Conroy (Batman), Mark Hamill (The Joker), Tara Strong (Batgirl) oraz Ray Wise (Komisarz Gordon). Oficjalny opis poniżej:

Poznaj skromne początki walczącego o uznanie komika i zobacz, jak brzemienne w skutki spotkanie z Mrocznym Rycerzem zmienia całe jego życie. Teraz zbiegły ze szpitala psychiatrycznego Arkham Joker postanawia udowodnić, że jeden fatalny dzień może doprowadzić do szaleństwa każdego, a za cel obiera sobie komisarza Gordona. Czy Batman zdoła w porę pokrzyżować obłąkańcze plany przeciwnika?

„Batman: Zabójczy żart” od DC Comics i Warner Bros. Pictures pojawi się również w wersji na Blu-ray, DVD i Digital HD jeszcze w tym roku. Będzie to pierwszy film animowany w historii Warner Bros. z kategorią R – tylko dla widzów dorosłych. Premiera w wybranych polskich kinach już 19 sierpnia, niebawem możemy spodziewać się lisy kin, w których obraz będzie wyświetlany.