Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Będzie ekranizacja Fall of Gods!

Ekranizacja „Więźnia labiryntu” przyjęła się na tyle dobrze, że reżyser, Wes Ball, postanowił zekranizować również kolejną część, „Próby ognia”. Fox ewidentnie chce zatrzymać Balla przy sobie, dlatego właśnie przydzieliło go do reżyserowania filmu „Fall of Gods”.

Producentami epickiego nordyckiego fantasy mają być Steve Tzirlin, Joe Hartwick Jr. i sam Ball. Autorem historii jest Rasmus Berggreen, a scenariusz napisał Michael Vogt.

„Fall of Gods” to ilustrowana książka, która powstała w oparciu o nordycką mitologię i skupia się na bohaterze imieniem Vali. Jest on wojownikiem, którego nawiedzała przeszłość, ale znalazł spokój w ramionach ukochanej kobiety. Przez lata żył z dala od społeczeństwa, zajmując się swoim gospodarstwem i zapominając o bitwach, w których walczył… i o zbrodniach, które popełnił. Jednak któregoś dnia jego miłość znika, a on musi wyruszyć, aby ją odnaleźć. Po raz kolejny będzie musiał zmierzyć się ze stworzeniami Jotunheim i potężnym Azami. I gdy już myślał, że mężczyzna, którym kiedyś był, został dawno pogrzebany… okazuje się, że powraca z głębi jego umysłu i pragnie zemsty.