Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Będzie ekranizacja Legacy of Kings!

Warner Bros. Television kupiło prawa do ekranizacji książki Eleanor Herman pt. „Legacy of Kings”, pierwszego tomu serii „The Blood of Gods and Royals”. Powieść nie została jeszcze wydana w Polsce.

O czym opowiada „Legacy of Kings”? Wyobraź sobie czasy, kiedy bogowie przymykają oko na ludzką agonię, kiedy ostatni z diabłów wcielonych przemierza równiny i sieje zło poza krawędzie mapy. Czasy, kiedy miasta płoną, a w ich popiołach wzrastają imperia.

Alexander, szesnastoletni spadkobierca Macedonii, jest o krok od odkrycia swojej roli w podbiciu znanego kraju, ale zatraca się w nowo przybyłej Katerinie, której misja skrywa w sobie mroczny sekret – przybyła, aby zabić Królową. Ale pierwsza miłość Kat, Jacob, posunie się do wszystkiego, aby zdobyć jej serce, nawet jeżeli oznacza to konkurowanie z Hephaestionem, mordercą chronionym przez księcia. A daleko za morzem, Zofia, perska księżniczka zaprzysiężona Alexandrowi chce zmienić swoje przeznaczenie poprzez odnalezienie słynnego i śmiertelnego Zjadacza Dusz.