Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Będzie reboot Xeny?

Dwadzieścia lat po pierwszej premierze, „Xena: Wojownicza Księżniczka” ma szansę powrócić do telewizji. Hollywood Reporter pisze, że producenci NBC i NCB Universal International poszukują scenarzysty, który zajmie się oryginalnym pomysłem Roba Taperta i Sama Raimiego (producenci wykonawczy pierwotnej wersji).

Podobno nowa Xena ma mieć charyzmę  urok Lucy Lawless oraz mądrość Katniss z „Igrzysk śmierci”. Fani oczywiście najchętniej widzieliby w tej roli nadal Lawless, ale producenci twierdzą, że szukają wyrafinowanego bohatera nowej generacji.

Lucy twierdzi, że nie raz była pytana o to, czy Xena jeszcze powróci. Zawsze była przygotowana na pytania tego typu. Wiara i nadzieja fanów są spore, dlatego istnieją spore szanse, że nowe show powstanie i zostanie pozytywnie odebrane. A czy Lawless chciałaby ponownie wcielić się w rolę Wojowniczej Księżczniki? Jak najbardziej! I zdaje się, że nie przeszkadza jej fakt, że Xena w ostatnim odcinku zginęła. Uważa, że to była epoka bogów i magii, więc śmierć nie stanowi najmniejszego problemu. Spokojnie mogłaby powrócić i ponownie ratować świat.

Wszystko pozostaje kwestią tego, jak bardzo zaangażują się producenci i czy znajdą się fundusze – chociaż nie można zaprzeczyć temu, że mnóstwo osób liczy na oficjalne potwierdzenie i zapowiedź powrotu Wojowniczej Księżniczki.

Sama Lawless na rewelacje, żę niby będzie grała w Xenie wypowiedziała, że na Twitterze, czyli będzie czy nie serial?

lucyxena