Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Będzie Spider-Man Uniwersum 2

„Spider-Man Uniwersum” okazało się jednym z ciekawszych filmów tamtego roku w ogóle, zgarnęło też wiele pochlebnych recenzji, cieszy się uznaniem fanów, a wisienką na torcie został Oscar za najlepszą pełnometrażową animację. Sony idzie więc za ciosem potwierdzając, że prace nad kontynuacją już trwają.

Animacji udało się zarobić na całym świecie niemal 400 milionów dolarów i pokonać „Wyspę Psów” Wesa Andersona w drodze po Nagrodę Akademii Filmowej. Dlatego zachodnie media śmieją się, że pytania „czy…?” zmieniły się „kiedy powstanie kontynuacja?”. Sony wyraźnie nie ma zamiaru porzucić przynoszącego zyski projektu, co producent Amy Pascal niejako potwierdziła w rozmowie z io9.

„Zdecydowanie ciężko pracujemy nad kontynuacją”, powiedziała Amy. „Możecie spodziewać się kolejnego filmu [z serii „Spider-Man Uniwersum”]”.

Ale ponoć samo „Spider-Man Uniwersum 2” to nie wszystko, co czeka nas z tego świata od Sony. Niektóre źródła wskazują, że wiele wersji Pajęczaka doczeka się swojego spin-off’a. Wśród tych, które prawdopodobnie ujrzą światło dzienne są Spider-Ham, Spider-Man Noir, Spider-Gwen czy Spider-Man 2099.

Nie ma jeszcze konkretów na temat sequela, ale wygląda na to, że głównym antagonistą w obrazie będzie Kathryn Hahn alias Doc Ock. Nie wyklucza się także występu innych złoczyńców, którzy staną naprzeciw Milesa.


Źródło: wegotthiscovered.com